Profesyonel Koç & Kişisel Gelişim Eğitmeni Elif KAÇAR

elif-kacar-yasam-kocu

Üniversitede Turizm eğitimi alan Elif Kaçar, yüksek lisans eğitimini işletme üzerine okumuştur. Okul hayatı boyunca yaz tatillerinde çeşitli işlerde deneyim kazanan Elif Kaçar, 2007 yılı itibariyle profesyonel olarak iş hayatında yerini almış, çeşitli şirketlerde insan kaynakları, eğitim denetim şefi, spa müdürü ve yabancı personel danışmanı olarak görev almıştır.

İş hayatında kazandığı deneyimleri, öğrenim hayatında kazandığı kültürle bütünleştirip, tek bir iş kolu haline getirebileceği E.K danışmanlık şirketini 2011 yılında kurmuştur.

2014 yılı itibariyle çok yönlü kişiliğiyle kendi hayatında yarattığı mucizevi dönüşümü başkalarının hayatınada faydalı olmak adına uluslararası koçluk eğitimlerine katılarak, profesyonel koç olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Yaşam koçluğu, ilişki koçluğu, öğrenci koçluğu, kariyer koçluğu, ebeveyn koçluğu ve kurumsal koçluk gibi birçok koçluk alanında uzmanlık kazanan Elif Kaçar bu alanlarda çeşitli haber sitelerinde, dergilerde ve kendi bloğunda yazmaktadır.

2015 yılında profesyonel koçluk ve kişisel gelişim eğitmenliği eğitimlerini de tamamlayarak Etilerdeki merkezinde ve Türkiye’nin çeşitli illerinde yaşam koçluğu ve kişisel gelişim alanında çeşitli seminer ve eğitimler düzenlemektedir.